خرید عمده


فروشگاه پخش نامدار سال ها سابقه فعالیت در بازار روشنایی و برق ایران از تامین‌کنندگان عمده بازار لاله زار است. این فروشگاه امکان را فراهم کرده است که بتوانیم محصولات متنوع از بهترین‌های بازار را در سراسر ایران با کم‌ترین قیمت پخش کنیم.

تعداد بسیار زیادی از محصولات موجود در سایت، در صورت خرید عمده و تعداد بالا، شامل تخفیف‌های ویژه می‌شوند. امکان خرید عمده برای تمامی شما همکاران محترم و پیمانکاران فراهم شده است که با توجه به تعداد سفارش می‌توانید درصد تخفیف دریافت کنید.

مزایای خرید عمده 

  • درصد تخفیف ویژه همکاران

در صورتی که سفارش شما بیش از یک کارتن است، می‌توانید به صورت عمده خریدتان را از ما انجام دهید و پول کمتری پرداخت کنید! البته درصد تخفیف رابطه مستقیمی با سقف سفارش شما دارد. 

  • دریافت لیست قیمت عمده

در خرید عمده آخرین لیست قیمت برندها برای شما ارسال خواهد شد و درصد تخفیف شما بر روی آن اعمال می‌شود. همچنین به روزترین لیست قیمت برندهای مختلف در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

  • دریافت پیش فاکتور

بعد از دریافت لیست شما، واحد فروش برای شما از طریق واتساپ پیش فاکتور ارسال خواهد کرد و با شما تماس می‌گیرند. پیش فاکتور ارسالی دارای قیمت و تاریخ اعتبار است و مشخصات محصولات به همراه برند و درصد تخفیف در آن اعمال می‌شود.

  • ارسال سریع

تمامی سفارش‌های ثبت شده شما در سریع‌ترین زمان ممکن ارسال خواهند شد. ارسال در شهر تهران همان روز ارسال خواهد شد و برای شهرستان معمولاً از طریق باربری ارسال می‌شود. و هزینه ارسال ها به عهده مشتری می باشد. 


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی* را بنویسید. نام و نام خانوادگی* را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل* را بنویسید. شماره موبایل* را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید. شماره خود را صحیح وارد نمائید
شماره واتساپ را بنویسید. شماره واتساپ را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
پیش فاکتور به نام* را بنویسید. پیش فاکتور به نام* را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
توضیحات را بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

در صورت داشتن توضیحات میتوانید در این باکس ارائه بفرمائید

انتخاب این گزینه اجباری است.
ارسال فایل* را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...